Üritused ja seltskonnad

Seltskonna või grupi vahvad hetked pildile!

K14

. . .

Antud fotosessiooni eesmärk on pildile püüda mõni tähtis sündmus või grupp. Võimalus tellida fotograaf näiteks tüdrukuteõhtuks või muuks tähtsaks sündmuseks**, aga miks mitte ka lihtsa koosviibimise ajaks, annab hiljem võimaluse neid samu vahvaid emotsioone üha uuesti ja uuesti meenutada. Sessiooni käigus valmivad pildid nii seltskonnast, olustikust kui detailidest. Ka on võimalik erisoovidena üles pildistada erinevate inimeste portreed või väiksemad grupid üritusel.

. . .

26

. . .

Sessiooni pikkus sõltub tellitud tundide arvust ja ürituse iseloomust endast. Kui sinu üritus või seltskonna pildistamine aga kestab rohkem kui 5 tundi, räägi selles osas läbi ning leiame koos sobiva lahenduse.

Kõik pildid on vähemal või rohkemal määral läbinud ka fototöötluse – eemaldatud on pisemad iluvead või erinevad plekid/kortsud riietel, mis pildi olemusega ei sobi.

. . .

Header suur

. . .

Ürituse või seltskonna jäädvustamisel kujuneb paketi hind järgnevalt:

55€ – esimene tund (keskmiselt 30-40 fotot)
30€ – iga järgnev tund (lisa fotod olenevalt tundide arvust)

Väljaspool Tallinnat lisandub transporditasu kokkuleppel.

**Pulmade pildistamine antud paketi sisse ei kuulu, kuna nõuab olulisel määral rohkem fototöötlust. Seetõttu sõltub pulmapakettide hind sellest, kas soovitakse ettevalmistuste, portreesessiooni, registreerimise, külastajate, peokoha detailide ja grupipiltide jäädvustamist või ainult mõnda osa neist. Keskmiselt jääb pulmade pildistamise hind 200€ ja 600€ euro vahele.

Broneeri sessioon siin.