Pere ja lapsed

Meenuta tulevikus neid “vanu häid aegu”!

K16

. . .

Ühise perekonnana fotojäädvustuste loomine annab võimaluse ka tulevikus neid “vanu häid aegu” meenutada! Pere sessiooni eesmärk on jäädvustada kolme- või enamaliikmelisi perekondi. Sessiooni käigus teen pilte nii lastest eraldi, kui kogu perest koos. Samuti üritan alati pildile saada ka vahvaid õe-venna pilte, kui laste tuju seda võimaldab. Kes meist ei oleks vanemaks saades ju vaadanud vanu lapsepõlve fotosid ja nostalgitsenud.

. . .

K9

. . .

Natukene suuremaid lapsi soovitan sessiooniks ette valmistada ja neile rääkida, mida fotograafi juures tehakse. Samuti on soovitatav võtta kaasa laste lemmikuid mänguasju, millega sessioonil nende tähelepanu püüda.  Paha ei tee ka lapsele meelepärane maius, mida kasutada sessioonil meelitamiseks ja preemiaks. Kõige olulisem ongi pere sessiooni juures see, et kõigil oleks hea tuju. Just nii saan püüda pildile need kõige rõõmsamad ja emotsionaalsemad hetked.

Sessiooni kestuseks on 1-1,5 tundi olenevalt olustikust ja võimalustest kasutada ära sessiooni jaoks valitud asukohta.

. . .

K8

. . .

Enne pildistamist räägime kindlasti omavahel läbi ka selle, mida võiksid kõik selga panna või milline on teie üldine nägemus sessioonist ja valmivatest fotodest.

Kõik pildid on vähemal või rohkemal määral läbinud ka fototöötluse – eemaldatud on pisemad iluvead või erinevad plekid/kortsud riietel, mis pildi olemusega ei sobi.

. . .

K12

. . .

Fotosessiooni jaoks olen välja töötanud kolm paketti:

80€ – 35 töödeldud fotot
100€ – 40 töödeldud fotot
120€ – 50 töödeldud fotot

Väljaspool Tallinnat lisandub transporditasu kokkuleppel.

Broneeri sessioon siin.